Zwiększona konkurencyjność
Zwiększona konkurencyjność


Zwiększ wytrzymałość i trwałość swoich urządzeń produkcyjnych.

lozyska-hybrydowe-konkurencyjnoscŁożyska toczne, które montuje się w maszynach produkcyjnych, to elementy, które najczęściej ulegają awarii w porównaniu z innymi częściami. Awarie łożysk z reguły prowadzą do długich przestojów produkcyjnych i kosztownych prac konserwacyjnych. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że łożyska kulkowe są kluczowe dla utrzymania produkcji w ruchu. A zatem trzeba wybierać takie komponenty, które gwarantują niezawodną i bezawaryjną pracę. Jeśli Ci na tym zależy, musisz montować produkty zaprojektowane z myślą o konkretnych warunkach, z którymi będą musiały mierzyć się łożyska w danej aplikacji.

Aktualnie producenci coraz chętniej wybierają hybrydowe łożyska kulkowe, które od standardowych modeli różnią się głównie elementami tocznymi. W takich łożyskach używa się kulki ceramiczne, które produkuje się z niezwykle wytrzymałej i trwałej ceramiki. Zastosowanie takiego materiału daje mnóstwo korzyści – do najważniejszych zalet zalicza się przede wszystkim dłuższą żywotność samych łożysk (od 4 do 8 razy dłuższą, a czasami nawet więcej).

 

Z łożyskami hybrydowymi można więcej

Dlaczego warto wybrać łożyska hybrydowe? Jak wspominaliśmy, łożyska ceramiczne dają wiele korzyści. Prawidłowo dobrane łożysko hybrydowe zwiększa wytrzymałość i trwałość sprzętu produkcyjnego. Ponadto wydłuża żywotność linii produkcyjnych i redukuje zużycie energii. Z łożyskami hybrydowymi możesz mieć pewność, że ryzyko nieprzewidzianych kosztów zostanie skutecznie zredukowane do minimum.

 

Oszczędność nawet 60 % na konserwacji łożysk

Nasi klienci odnotowali spadki kosztów konserwacji łożysk nawet o 60%! A wszystko to po wymianie dotychczas wykorzystywanych komponentów na łożyska hybrydowe. Dokładne informacje na temat oszczędności po zamontowaniu naszych łożysk znajdziesz na stronie https://lozyska-ceramiczne.pl/zastosowania-i-referencje/obrobka-materialow/, na która już teraz zapraszamy. Omawiana sprawa na wskazanej stronie dotyczy przedsiębiorstwa, które zajmuje się obróbką materiałów. Jeśli zatem pracujesz w miejscu, w którym maszyny i zamontowane w nich łożyska kulkowe narażone są na zanieczyszczenia i przez które konieczna jest częsta wymiana łożysk, gwarantujemy, że hybrydowe komponenty rozwiążą Twój problem. Zapoznaj się z pełną ofertą łożysk CeramicSpeed już teraz i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

 

Nie wiesz, które dokładnie łożysko CeramicSpeed sprawdzi się w Twojej maszynie? Skontaktuj się z naszym technikiem już dziś! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego urządzenia.

CeramicSpeed Polska