Mniej przestojów
Mniej przestojów


Gwarancja 4-8 razy dłuższej żywotności w przypadku wybrania łożysk hybrydowych!

lozyska-hybrydowe-mniej-przestojowPrzestoje to sytuacje, których musi unikać każda firma produkcyjna. Dlaczego? Głównie dlatego, że przestoje zakłócają przepływ produkcji, ograniczają możliwości produkcyjne całego przedsiębiorstwa i dodatkowo szkodą konkurencyjności. Ponadto przez przestoje wzrastają wszelkie koszty eksploatacyjne.

W maszynach i urządzeniach wykorzystywanych przez firmy produkcyjne awarii ulegają najczęściej łożyska. I chociaż z reguły da się przewidzieć i tym samym zaplanować postój potrzebny na wymianę zużytego lub uszkodzonego łożyska, to w niektórych przypadkach może dojść do awarii w najmniej spodziewanym momencie. Jak temu zapobiec? Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście montowanie odpowiednich łożysk – a mianowicie CeramicSpeed Bearings.

 

4-8 razy dłuższa żywotność w przypadku łożysk hybrydowych

Żywotność łożyska CeramicSpeed jest od 4 do 8 razy dłuższa niż stalowego, klasycznego rozwiązania. W zależności od aplikacji i warunków pracy w niektórych przypadkach żywotność może być jeszcze dłuższa. Zależy to także od tego, czy wybierzemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane nie tylko do wymagań maszyny, ale przede wszystkim do warunków pracy. Aby mieć pewność, że ostatecznie zamontujesz odpowiednie łożysko hybrydowe, pobierz katalog CeramicSpeed i zapoznaj się z pełną charakterystyką techniczną dostępnych rozwiązań. Jeśli jednak masz problem z dobraniem optymalnego łożyska, skontaktuj się z naszym technikiem.

Koszty robocizny oraz inne, które wiążą się z wymianą zużytych łożysk, często przekraczają kilkukrotnie cenę samego łożyska tocznego. Wystarczy pomnożyć te koszty 4-8 razy, aby obliczyć potencjał ich redukcji, montując łożyska CeramicSpeed zamiast tradycyjnych.

 

Optymalne rozwiązanie łożyskowe

Łożyska CeramicSpeed są odpowiednio zoptymalizowane. Od początku projektuje się je i produkuje z myślą o tym, aby zapewniały jak najwyższą wydajność w specyficznym i trudnym środowisku pracy. Prawidłowo dobrane łożysko hybrydowe CeramicSpeed, które dodatkowo jest poprawnie zamontowane i równie dobrze obsługiwane, poprawi nie tylko wydajność, ale i jakość oraz spójność Twojej produkcji. Dlatego nie zwlekaj i już teraz pobierz katalog CeramicSpeed, sprawdź pełną specyfikację techniczną interesujących Cię wariantów łożysk kulkowych z ceramicznymi elementami tocznymi i wybierz najlepszy komponent dla swojego urządzenia. W przypadku problemów z dobraniem produktu skontaktuj się z naszym specjalistą.

CeramicSpeed Polska