Sprzęt elektryczny
Sprzęt elektryczny


Gwarancja na uszkodzenia łożysk spowodowane prądami błądzącymi.

Łożyska LongLife Insulate – Łożyska z kulkami ceramicznymi, które nie przewodzą prądu i mają zdolność izolacyjną 15 kV na mm – innymi słowy, większą niż w przypadku powietrza atmosferycznego.

Dla porównania, łożyska konkurencyjnych producentów z powłoką izolacyjną mają zazwyczaj zdolność izolacyjną do 1 kV pod warunkiem, że powłoka nie jest uszkodzona – na przykład podczas montażu łożyska. W praktyce ochrona ta nie zawsze jest wystarczająca, co oznacza, że łożyska te są również podatne na uszkodzenia przez prądy błądzące.

Łożyska CeramicSpeed LongLife Insulate to gwarancja odporności na tego typu uszkodzenia!

Ponieważ efekt izolacji wynika z właściwości samych kulek CeramicSpeed, a nie nakładanej powłoki, praca z łożyskiem jest znacznie łatwiejsza. W praktyce można uniknąć ryzyka uszkodzenia powłoki podczas montażu łożyska.

Oprócz ochrony przed przepływem prądów elektrycznych można oczekiwać, że temperatura pracy będzie o ok. 10-20 °C niższa niż w przypadku łożysk konwencjonalnych

https://lozyska-ceramiczne.pl/wp-content/uploads/2018/11/longlife-insulate.pdf

Gwarancja braku ryzyka

Gwarantujemy, że inwestycja w łożyska hybrydowe zwróci się. Jeśli dodatkowe koszty łożysk hybrydowych nie zostaną zwrócone w okresie rzeczywistej żywotności łożysk, dostarczymy bezpłatnie nowe łożyska. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak skorzystać z gwarancji.

Twoje korzyści

  • Nieprzewodzące z izolacyjnością większą niż jakakolwiek powłoka
  • Brak ryzyka uszkodzenia izolacji podczas montażu
  • 4-8 razy dłuższa żywotność i superszybki zwrot z inwestycji
  • Do 70 % mniejsze zużycie energii w łożyskach
  • Zdolność do osiągania wyższych obrotów
  • Niskie wymagania w zakresie smarowania

CeramicSpeed Polska