Redukcja kosztów operacyjnych
Redukcja kosztów operacyjnych


Przy mniejszej liczbie planowanych przestojów produkcyjnych, Twoje koszty operacyjne spadną.

Łożyska hybrydowe mają znacznie dłuższą żywotność niż zwykłe łożyska stalowe od 4 do 8 razy (w niektórych przypadkach nawet dłuższą).

Stosując łożyska hybrydowe można

  • Zwiększyć wytrzymałość i trwałość posiadanych urządzeń produkcyjnych.
  • Zmniejszyć zużycie energii w produkcji
  • Wydłużyć żywotność linii produkcyjnych
  • Zminimalizować ryzyko nieprzewidzianych kosztów

Badania oparte na analizie 1000 łożysk pokazują, że 99,6% łożysk CeramicSpeed wytrzymuje co najmniej 4 razy dłużej niż łożyska standardowe.

W 50 % przypadków trwałość eksploatacyjna łożyska była od 8 do 20 razy dłuższa niż łożysk do tej pory stosowanych – nawet pod wpływem silnego zanieczyszczenia cząstkami stałymi.

W 30 % przypadków oczekuje się, że łożyska kulkowe nigdy nie będą musiały być wymieniane przez cały okres eksploatacji maszyny.

Łożyska hybrydowe CeramicSpeed to inwestycja w wydajność produkcji i przewidywalną niezawodność maszyn. Na poniższym wykresie przedstawiamy typowy przykład tego, w jaki sposób początkowa inwestycja w wysokiej jakości łożyska szybko się zwraca w postaci zaoszczędzonych części i roboczogodzin. Poza tym – czego nie uwzględnia wykres – zyska się na wartościowej produkcji, która może z łatwością przewyższyć inne korzyści przy solidnym wzroście finansowym.

kliknij w celu powiększenia wykresu

Brak ryzyka

Jesteśmy gotowi udzielić Państwu gwarancji braku ryzyka. Jeśli dodatkowe koszty łożysk hybrydowych nie zostaną zwrócone w czasie rzeczywistej żywotności (eksploatacji) łożysk, dostarczymy bezpłatnie nowe łożyska.

CeramicSpeed Polska