Farmacja i chemia
Farmacja i chemia


Łożyska ze smarami dopuszczonymi do produkcji farmaceutycznej. W urządzeniach produkcyjnych dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego konwencjonalne stalowe łożyska kulkowe zazwyczaj nie są najlepszą opcją.

Takie gałęzie przemysłu wymagają środowiska produkcyjnego wolnego od korozji, a także wymagają łożysk o bardzo niskim lub zerowym zapotrzebowaniu na smarowanie. Na przykład w przemyśle farmaceutycznym produkt końcowy może być bardzo wrażliwy na zmiany temperatury, a ciepło wytwarzane w procesie produkcji musi być ograniczone.

Łożyska CeramicSpeed Long Life Corrotec są wysoce odpowiednie dla przemysłu chemicznego i do stosowania w urządzeniach do produkcji farmaceutycznej. Łożyska są wykonane ze stali nierdzewnej z kulkami ceramicznymi i środkami smarnymi dopuszczonymi do produkcji farmaceutycznej. Ze względu na niskie tarcie i niewrażliwość na wahania temperatury, łożyska Corrotec Long Life ułatwiają osiągnięcie dokładnych temperatur produkcji.

Utrzymanie kosztów eksploatacyjnych na niskim poziomie

Stworzenie środowiska produkcyjnego wolnego od korozji to jedno – kolejnym ważnym czynnikiem są koszty utrzymania. Unikalne cechy łożysk hybrydowych z kulkami ceramicznymi oznaczają, że żywotność łożysk jest co najmniej cztery razy dłuższa niż w przypadku łożysk konwencjonalnych.

Niskie tarcie, ekstremalna twardość, niskie potrzeby smarowania, bardzo mała wrażliwość temperaturowa – wszystko to oznacza, że łożyska hybrydowe działają przez lata, a nie miesiące.

Proszę sobie wyobrazić wpływ, jaki będzie to miało na koszty konserwacji i wymiany – nie wspominając już o tym, że unikniecie Państwo częstych, kosztownych przestojów produkcyjnych.

Średnio nasi klienci doświadczają 60-procentowego lub większego spadku kosztów konserwacji łożysk po przejściu na łożyska CeramicSpeed. Ty też możesz.

https://lozyska-ceramiczne.pl/wp-content/uploads/2018/11/longlife-corrotec.pdf

Gwarancja braku ryzyka

Gwarantujemy, że inwestycja w łożyska hybrydowe zwróci się. Jeśli dodatkowe koszty łożysk hybrydowych nie zostaną zwrócone w okresie rzeczywistej żywotności łożysk, dostarczymy bezpłatnie nowe łożyska. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak skorzystać z gwarancji.

Twoje korzyści

  • 4-8 razy dłuższa żywotność
  • FDA i WE 1935 zatwierdzone
  • Brak korozji
  • Pracuje z bardzo małym lub zerowym smarowaniem
  • Niższe koszty operacyjne
  • Bardzo szybki zwrot z inwestycji ROI

CeramicSpeed Polska