Nowa marka łożysk w Polsce: CeramicSpeed

Nowa marka łożysk w Polsce: CeramicSpeed

Nowa marka łożysk w Polsce: CeramicSpeed

Jako jedyny przedstawiciel marki CeramicSpeed w Polsce dla brany przemysłowej mamy przyjemność poinformować o końcach prac nad stroną internetową. Dodatkowo pierwsi klienci postanowili już przetestować legendarną jakość produktów tego duńskiego producenta i złożyli zamówienia na łożyska dla branży spożywczej.

  1. Wysoka jakość łożysk Ceramic Speed
  2. Duńskie łożyska opracowane przez specjalistów
  3. Łożyska CeramicSpeed w Polsce

Zapewniamy krótkie terminy realizacji niezależnie od ilości zamawianych łożysk. Nieco wyższą cenę rekompensują kilkukrotnie dłuższa żywotność łożysk, większa wytrzymałość, obniżenie kosztów energii oraz gwarancja producenta.

Wysoka jakość łożysk Ceramic Speed

Dzięki wyjątkowej technologii w jakiej wykonywane są kulki ceramiczne do łożysk, trwałość łożysk jest kilkukrotnie większa niż w przypadku standardowych wykonań. W dodatku klienci mogą liczyć na gwarancję zwrotu inwestycji, a my jako partner marki zapewniamy fachową pomoc w doborze łożysk. Kończymy również pracę nad narzędziem, które umożliwi naszym klientom samodzielne dokonanie niezbędnych obliczeń. Ułatwią one podjęcie decyzji o przejściu na łożyska ceramiczne, które pomimo wyższej ceny pozwalają osiągnąć wysokie oszczędności.

Duńskie łożyska opracowane przez specjalistów

Tym co niewątpliwie wyróżnia ofertę łożysk ceramicznych marki CeramicSpeed od konkurencji jest to, że została stworzona przez specjalistów, którzy początkowo opracowywali je na własne potrzeby. Efektem ich działań były łożyska, które w branży sportowej przyczyniły się do zdobycia wielu rekordów świata. Obecnie jednak duńska marka pragnie rozwijać się również w kierunku przemysłu. Nasza firma – jako wieloletni dystrybutor najlepszych marek łożysk – uzyskała wyłączność na dystrybucję. Pozwala nam to oferować oryginalne łożyska hybrydowe w najlepszych cenach nie tylko klientowi końcowemu, ale również firmom handlowym. Firmy posiadające w ofercie łożyska zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania atrakcyjnych warunków handlowych.

Łożyska CeramicSpeed w Polsce

Cześć klientów może kojarzyć naszą nową markę łożysk właśnie z obecności produktów w sklepach sportowych, gdyż są często stosowane do rowerów oraz rolek. My natomiast umożliwiamy zakup dowolnych łożysk CeramicSpeed, dzięki czemu można kupić nawet najbardziej nietypowe łożyska o dużych wymiarach, które będą pasowały do profesjonalnych silników lub innych maszyn. Trudno tak naprawdę wskazać branżę, w której łożyska ceramiczne mogłyby się nie sprawdzić. Zamiast więc martwić się ciągłymi przestojami maszyn związanymi z koniecznością wymiany łożysk, lepiej jest postawić na jakość.

CeramicSpeed Polska